niedziela, 18 sierpnia 2013

Człowiek więziony przez 2 lata w trumnie !

Policja z Indii zachodnich prowadzi dość nietypowe śledztwo w sprawie przetrzymywania mężczyzny Rajana Killakera przez ponad dwa lata w trumnie. Była to dla niego bowiem kara za to, że nie chciał przepisać rodzinie swojego gospodarstwa. Miał siedzieć tam dotąd dopóki nie zmieni swojej decyzji.

Postawiono zarzut znęcania się nad 42- letnią osobą ośmiu domownikom, którzy żądni pieniędzy dopuścili się tego czynu bez żadnych wyrzutów sumienia. Farma wuja była warta, aż ok. 150 tys. dolarów.

"Metro" serwis brytyjski donosi, że Rajan Killaker spoczywał przez cały ten czas w dwumetrowej trumnie, której wieko odchylano raz dziennie by go nakarmić, po czym z powrotem zabijano ją gwoździami, aby uniemożliwić mu ucieczkę. W jego więzieniu wywiercono kilka otworów, przez które miało dochodzić powietrze do oddychania.

Policja w wywiadzie dla prasy podała, że wszyscy sprawcy przyznali się do winy, a o całej sprawie poinformował ich anonimowy informator w liście. Być może ruszyło któregoś z członków rodziny sumienie i chciał skrócić tortury wuja, lecz jak na razie są to tylko przypuszczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz