poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Europejskie "Archiwum X"

"Ludzie mają prawo znać prawdę" są to słowa włoskiego europarlamentarzysty Mario Borghezio, który domaga się, aby w krajach członkowskich Unii Europejskiej otworzono archiwa zawierające dokumenty o UFO.

"Archiwum X" w wersji europejskiej miałoby być dostępne dla każdego. Każdy kto zechciałby mógłby zapoznać się z dokumentami zawierającymi informacje o UFO zgromadzone przez wszystkie kraje członkowskie UE, w skład tych materiałów wchodziłyby także materiały wojskowe.

Mario Borghezio głośno wykrzykuje w europarlamencie, że powinno zaprzestać się ukrywać prawdę przed obywatelami. Wszystkie informacje na temat UFO i kontaktów z obcymi powinny być dopuszczone do opinii publicznej.

Niedawno w podobnej sprawie wystąpiła Wielka Brytania publikując ok. 4 tysiące dokumentów zawierających informacje z kontaktami pierwszego stopnia z UFO. Dokumenty te są tylko z lat 80 - tych i 90 - tych XX w. i zawierają ponad 800 przypadków spotkań z kosmitami.

Borghezio apeluje, że europejskie "Archiwum X" jest koniecznością. "Trzeba ujednolicić europejską politykę wobec odwiedzających nas przedstawicieli innych cywilizacji, wspólnymi siłami wszystkich europejskich państw zbadać ten fenomen" - tłumaczy w ten sposób pomysł na założenie "Archiwum X".
Borghezio jest aktualnie w trakcie szukania poparcia dla swojego projektu, jak do tej pory zebrał 18 podpisów na 736 europarlamentarzystów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz